Ulenhof
      tvwo-1 met archeologieproject naar Valkhof

     De Romeinen gebruikten technieken die we in ons dagelijks leven nog steeds gebruiken. Het is ongelofelijk knap wat zij honderden jaren geleden al konden maken: tempels, aquaducten, vloerverwarming, wegen en katapulten. Romeinen waren net als de mens van nu voortdurend bezig met het verbeteren van de kwaliteit van leven. Voor inspiratie keken ze naar andere culturen en daarbij ontwikkelden zij zelf ook allerlei nieuwe technologieĆ«n.

Op vrijdag 9 december brachten de drie tvwo brugklassen een bezoek aan het Valkhofmuseum in Nijmegen als afsluiting van het archeologieproject. Onder leiding van vakkundige gidsen werd de speciale tentoonstelling 'High Tech Romans' verkend en werd natuurlijk de archeologieafdeling bezocht.

Aan het eind van de dag werd er in rap tempo - vanwege de koude wind - een stadswandeling gemaakt langs de vele Romeinse en Middeleeuwse plekken in Nijmegen.
  

   

  

  

   

                         




     
 



Inloggen | disclaimer | webmaster@ulenhof.nl | realisatie SchoolMaster BV