|
|
|
|
Voorlichtingsavond M4 groot succes

Donderdag 13 november jl. was er voor de eindexamenkandidaten mavo een voorlichtingsavond door oud-leerlingen van het Ulenhof. Het ging deze avond niet zozeer over de inhoud van de diverse vervolgopleidingen, maar meer over praktische zaken die je tegenkomt bij de overstap naar het MBO of de doorstroom naar de HAVO.
Twee huidige examenkandidaten HAVO en één net afgestudeerde Havist (Wouter Jolink, Luuk Joling en Lieke Hiddink) hielden een heldere, humoristische presentatie over de grote stap van TL naar HAVO. Elders in de lokalen was het erg druk bij diverse korte, informele praatjes bij Zorg & Welzijn (SPW oude stijl, Onderwijsassistent, Sport en Bewegen, Dokterassistente)), Techniek (ICT, Hout- en meubileringscollege, Foto- en Videografie) en Economie (Bank- en verzekeringswezen, Politie). Eerder hadden drie oud-leerlingen voor een volle zaal van zo'n twee- honderd toehoorders een prachtige voorlichting gegeven met veel praktische informatie over doorstroom naar MBO en HBO.
Veel ouders gingen met het gevoel naar huis iets concreets en praktisch te hebben gehoord waar ze in de komende maanden mee uit de voeten kunnen als ze zich met hun kind gaan verdiepen in diverse opleidingsmogelijkheden.
F. Dibbets, Decaan TL |
|
|
|
|
|
Inloggen | disclaimer | webmaster@ulenhof.nl | realisatie SchoolMaster BV
|
|